Najnovije vesto o Ani

Pobednik novembarskog takmičenja Dec 16th 2014

Pobednik novembarskog takmičenja je William Wimpy iz Indonezije. On je dao tačan odgovor "4" na pitanje "Koliko titula je Ana osvojila u 2014?"

Čestitamo pobedniku, koji je osvojio adidas predmet sa Aninim potpisom.

Decembarsko takmičenje će početi uskoro.

Ana hvali IPTL Dec 14th 2014

Ana je rekla sjajne stvari o prvoj sezoni Coca-Cola International Premier Tennis League Presented by Qatar Airways. Poslednjih 17 dana se takmičila za Micromax Indian Aces, koji su osvojili titulu sa osam pobeda i četiri poraza u 12 mečeva.

“To je bilo nezaboravno iskustvo,” rekla je Ana, koja ima devet pobeda i tri poraza.

“Volim da budem deo tima, a mi smo se baš zbližili i povezali. Već jako rano smo imali pravi timski duh. Sjajno smo se slagali, i bilo nam je jako zabavno. Nisam mogla da poželim bolje saigrače."

Šampioni Aces izgubili od Royals-a Dec 13th 2014

Micromax Indian Aces su zatvorili Coca-Cola IPTL sezonu porazom od 29-15 od musafir.com U.A.E. Royals. Oni su 24 sata pre toga već osvojili IPTL titulu.

Ana je igrala prvi set i pobedila Kristinu Mladenović sa 6-5, i tako sezonu završila sa 2 pobede i 2 poraza protiv Francuskinje.

Svi njeni saigrači su izgubili, ali je rezultat meča bio beznačajan. Zaista, u Dubaiju je bila slavljenička atmosfera, ali i malo tuge jer su igrači shvatili da se, posle 16 dana i 24 meča, sezona završava.

Aces osvojili IPTL titulu Dec 12th 2014

Micromax Indian Aces su osvojili svoju prvu Coca-Cola IPTL titulu, pobedivši Manila Mavericks-e sa 28-23.

Aces su dobili prva četiri seta, baš kao i juče protiv DBS Singapore Slammers-a. Kapiten Fabrice Santoro je svoj tim u startu doveo u prednost, pobedom nad Australijancem Markom Philippoussisem.

Ana je dobila četvrti set, 6-3, protiv Kirsten Flipkens, što je njena treća uzastopna pobeda nad Belgijankom u sezoni.

Aces korak bliže IPTL tituli Dec 11th 2014

Ana je pobedila Danielu Hantuchovu sa 6-5, a Micromax Indian Aces su došli nadomak Coca-Cola IPTL titule. Oni su pobedili DBS Singapore Slammers sa 28-24, pošto su osvojili prva četiri seta u meču.

Ovo je treći put da je Ana pobedila Hantuchovu u sezoni: dobila ju je sa 6-0 u Manili, i sa istim rezultatom kao danas, 6-5, prošle nedelje u Delhiju.

Aces su prvi na rang listi, i sada imaju 34 poena, zahvaljujući sedam pobeda i tri poraza, što je isti rezultat kao i Anin tokom sezone za sada.

IPTL ulazi u završnu fazu Dec 10th 2014

Ana je stigla u Dubai, poslednju stanicu Coca-Cola IPTL Presented by Qatar Airways lige. Njen tim Micromax Indian Aces se nalazi na vrhu rang liste sa 30 poena, ali imaju samo tri poena više od U.A.E. Royals-a i Manila Mavericks-a.

U četvrtak će Aces igrati protiv Slammers-a, svesni da bi pobeda mogla da eliminiše njihove protivnike iz trke za titulu.

Aces timu u kome su Ana, Gael Monfils, Sania Mirza, Rohan Bopanna i kapiten Fabrice Santoro su se u Delhiju pridružile legende Roger Federer i Pete Sampras. Švajcarac je sada otišao, ali se očekuje da će se Sampras pojaviti u Dubaiju.

Aces izgubili od Royals Dec 8th 2014

Ana je pretrpela iznenađujući poraz od Francuskinje Kristine Mladenović, a njen tim Micromax Indian Aces je izgubio sa 29-22 od musafir.com U.A.E. Royals u Coca-Cola IPTL.

Ana je izgubila prvi set od Mladenovićeve, koju je prošle nedelje u Singapuru pobedila sa 6-2, a onda je Goran Ivanišević u setu Legendi sa 6-3 pobedio kapitena Aces tima, Fabrica Santoroa.

Sania Mirza i Roger Federer, koji su juče pobedili sa 6-0, su pretrpeli iznenađujući poraz od 6-2 od Mladenovićeve i Nenada Zimonjića, i Royals su stigli do nepobitne prednosti.

Ana i Aces ponovo pobedili Dec 7th 2014

Micromax Indian Aces su nastavili svoj naizgled nezaustavljiv pohod na Coca-Cola IPTL titulu pobedom od 26-16 nad DBS Singapore Slammers. Rezultat je bio identičan onom kada su se ova dva tima srela tokom prvog dana ovog takmičenja u Manili.

Ani, Gaelu Monfilsu, Sanii Mirzi, Rohanu Bopanni i kapitenu Fabricu Santoru su se u njihovom domaćem gradu Delhiju pridružile teniske legende Pete Sampras i Roger Federer.

Sampras je izgubio sa 6-2 od Pata Raftera, ali je Federer u parovima sa Mirzom i Bopannom pobedio sa 6-0 i 6-1 u mešovitom i muškom dublu.

Ana odvela Aces do pobede Dec 6th 2014

Ana je odigrala ključnu ulogu u pobedi Micromax Indian Aces od 26-25 nad Manila Mavericks, čime su poboljšali svoj ukupan rezultat u Coca-Cola IPTL-u na pet pobeda i dva poraza, i ostali su na vrhu rang liste lige.

Ana je igrala peti i poslednji set, protiv Belgijanke Kirsten Flipkens, dok je njen tim gubio sa 23-19.

Ništa ispod pobede od 6-2 ne bi bilo dovoljno, i nakon što su teniserke podelile prva četiri gema, činilo se da će Mavericks zabeležiti svoju drugu uzastopnu pobedu nad Aces, nakon što su izgubili od njih kod kuće na Filipinima.

Ana pobedila, ali Aces izgubili Dec 4th 2014

Micromax Indian Aces izgubili su sa 25-20 od Manila Mavericks u svom poslednjem singapurskom meču Coca-Cola IPTL-a.

Ana je dobila drugi set meča, trijumfujući sa 6-2 nad Belgijankom Kirsten Flipkens, ali su dve pobede Mavericksa od 6-2 u dublovima bile odlučujuće, uprkos sjajnoj igri Gaela Monfilsa - u jednom trenutku rezultat je bio 21-19, ali je Jo-Wilfried Tsonga izborio tajbrejk, i došao do sveukupne pobede.

Aces sutra idu u svoj domaći grad Delhi, gde će tri večeri igrati u rasprodanoj dvorani.